Skip to content

HOME | DOORS | ALUMINIUM

Aluminium

Oferujemy bardzo dobre gatunkowo rozwiązania w zakresie stolarki otworowej, które można wprowadzić do wnętrz w biurowcach, a także obiektach usługowo – handlowych. Zastosowanie metalowych profili w połączeniu ze szkłem tworzy bardzo elegancki wygląd całości. Ponadto dzięki przeszkleniom proponowane przez nas drzwi aluminiowe nie przytłaczają, a nadają przestronności wnętrzom.

Proponujemy klasyczne drzwi aluminiowe uchylne, ale także bardzo ciekawe rozwiązania w postaci wersji przesuwnych i wahadłowych. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się także egzemplarze w wykończeniu przeciwpożarowym. Materiały wykorzystane do budowy drzwi aluminiowych zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo w razie zagrożenia pożarem. Nie odkształcają się i pozwalają spowolnić postęp ognia.

W naszych projektach drzwi aluminiowych łączymy bardzo dobre parametry techniczne z walorami estetycznymi. Kierujemy się także trendami, dzięki czemu nasze produkty pokrywają się z aktualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami rynku. Szczególnie widać to w rosnącej popularności modeli przesuwanych. Ich nietypowa konstrukcja, wymagająca niewielkiej ilości miejsca do prawidłowego funkcjonowania, powoduje, że coraz częściej pojawiają się w firmach.